CRCW0201330KFKED|VISHAY|simage
CRCW0201330KFKED|VISHAY|limage
Resistor Fixed Single-Surface Mount
CRCW0201330KFKED
Res Thick Film 0201 330K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Vishay
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant with Exemption
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Resistance Value (Ohm)
    330K
  • Tolerance
    1%