CL32B106KAJNNNE|SAMSUNGE|simage
CL32B106KAJNNNE|SAMSUNGE|limage
Capacitor Ceramic Multilayer
CL32B106KAJNNNE
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
Samsung Electro-Mechanics
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • HTS
    COMPONENTS
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Capacitance Value
    10uF
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    25VDC