CF12JT3K30|SEI|limage
CF12JT3K30|SEI|simage
Resistor Fixed Single-Through Hole
CF12JT3K30
Res Carbon Film 3.3K Ohm 5% 0.5W(1/2W) -400ppm/°C to 0ppm/°C AXL T/R
Stackpole Electronics, Inc
Datasheets
Product Technical Specifications
  • EU RoHS
    Compliant
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Resistance Value (Ohm)
    3.3K
  • Tolerance
    5%