AX7DAF1800.0000T|ABRACON|simage
AX7DAF1800.0000T|ABRACON|limage
Reduced Price
SMD Crystal Oscillators
AX7DAF1-800.0000T
Oscillator XO 800MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD T/R