530CA100M000DG|SKY|simage
530CA100M000DG|SKY|limage
SMD Crystal Oscillators
530CA100M000DG
Oscillator XO 100MHz ±61.5ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape