530AA125M000DGR|SKY|simage
530AA125M000DGR|SKY|originalImage
SMD Crystal Oscillators
530AA125M000DGR
Oscillator XO 125MHz ±61.5ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R