511ABA155M520AAG|SKY|limage
511ABA155M520AAG|SKY|simage
SMD Crystal Oscillators
511ABA155M520AAG
Oscillator XO 155.52MHz ±50ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape