510BBA156M250AAG|SKY|limage
510BBA156M250AAG|SKY|originalImage
SMD Crystal Oscillators
510BBA156M250AAG
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 52% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape