22MMCX5004111OH|HUBER_SU|limage
22MMCX5004111OH|HUBER_SU|originalImage
Connector RF
22_MMCX-50-0-4/111_OH
Conn MMCX 0Hz to 6GHz 50Ohm ST Panel Mount RCP Gold Over Nickel Bulk