SRP1770CC330M|BOURNS|simage
SRP1770CC330M|BOURNS|limage
SMD Induktivitäten
SRP1770CC-330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10.7A 0.042Ohm DCR T/R
Bourns
Datenblätter
Produktspezifikationen
  • RoHS EU
    Compliant
  • ECCN (USA)
    EAR99
  • Part Status
    Active
  • HTS
  • Automotive
    No
  • PPAP
    No
  • Typ
    Power
  • Technologie
    Wirewound
  • Schutzart
    Shielded
  • Kernmaterial
    Carbonyl Powder
  • Induktanz (H)
    33u
  • Prozentsatz der Induktanzabnahme bei Sättigungsnennstrom (%)
  • Toleranz
    20%