Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Group_Of_People_Having_Video_Conference
Usługi

Edukacja i szkolenia

Nagradzane usługi szkoleniowe. Solidne relacje z czołowymi dostawcami. Uzyskaj wszystko, czego potrzebuje Twój zespół, aby być na bieżąco i uzyskać certyfikat, korzystając z usług edukacyjnych i szkoleniowych firmy Arrow.

Jak właściwe podejście do szkoleń może rozwinąć Twój biznes

Employees_Collaborating_at_Roundtable_Aerial

Dostarczaj światowej klasy edukację

Pewnie poruszaj się w stale zmieniającym się środowisku biznesowym i technologicznym. Testuj i ulepszaj swoje umiejętności. Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami. Połącz cele biznesowe klientów z ich planami IT.

Nasze nagradzane i spersonalizowane usługi szkoleniowe umożliwiają Twojemu zespołowi zdobycie wiedzy i certyfikatów w zakresie najnowszych globalnych rozwiązań technologicznych. 

Asian_Businesspeople_Meeting_in_Foyer

Szkolenia dostosowane do potrzeb

Umiejętności wymagają podnoszenia. Wiedza musi ewoluować. Żadne dwie drużyny nie mają takich samych wymagań. Dlatego współpracujemy z Tobą, aby dostosować moduły w ramach autoryzowanych programów szkoleniowych – aby Twój zespół mógł szybko rozwijać się w obszarach, których potrzebuje.

Satellite Surveillance Operation

Ucz się od liderów branży

IBM. VMware. NetApp. Citrix. Check Point. Veritas. Tylko niektórzy z czołowych dostawców, z którymi współpracujemy, aby zapewnić najwyższy standard szkoleń w branży.