Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Blue_Silicon_Wafers
Producenci

Veritas

Wykorzystaj moc informacji.

Ujednolicone zarządzanie danymi

Side view of computer systems analysts using chart

O Veritas

Veritas Technologies dostarcza wiodące na rynku rozwiązania do zarządzania informacjami, które spełniają nawet najbardziej wymagające potrzeby biznesowe, umożliwiając przedsiębiorstwom każdej wielkości odkrywanie prawdy w informacjach - ich najważniejszym zasobie cyfrowym.

Korzystając z technologii Veritas, klienci mogą wspierać swoją cyfrową transformację, jak również zapewnić sobie odpowiedzi na rosnące wyzwania biznesowe i informatyczne, takie jak ochrona danych, zarządzanie danymi w chmurze hybrydowej, zgodność z przepisami prawnymi i regulacjami oraz odkrywanie wglądu w swoje dane.

2 people in a modern hallway

Arrow i Veritas

Arrow i Veritas wspólnie oferują wiodące w branży wsparcie sprzedażowe i techniczne oraz dedykowane usługi marketingowe, aby pomóc Państwu w generowaniu nowych możliwości, przyspieszeniu cyklu sprzedaży i zdobyciu nowego biznesu.

Arrow jest wiodącym partnerem dystrybucyjnym Veritas, posiadającym wiedzę i doświadczenie, aby wspierać rozwój i wzrost działalności Veritas. Współpraca z Arrow oferuje szereg korzyści i wsparcia:

  • Dostęp do wiodącej wiedzy przed- i posprzedażowej, wraz z dedykowanym zespołem ofertowym
  • Dostęp do porad marketingowych, wsparcia i finansowania
  • Dostęp do szkoleń edukacyjnych Veritas, warsztatów i bootcampów.
  • Światowej klasy obiekty do organizacji imprez i demonstracji
  • Doświadczenie w budowaniu usług w chmurze z wykorzystaniem platformy ArrowSphere
Radar_Tracking_System

Oferta produktowa Veritas

Cloud Migration and Adoption

Twoje dane i aplikacje są rozproszone w chmurach i centrach danych. Jednak przenoszenie krytycznych dla działalności firmy zadań między tymi środowiskami nie jest łatwe.

Możliwość przenoszenia danych zapewnia elastyczność w umieszczaniu informacji tam, gdzie są one najbardziej efektywne w danym momencie, pomagając klientom w zarządzaniu środowiskiem chmury - niezależnie od jego kształtu.

Przyjęcie platform chmurowych wielu dostawców najprawdopodobniej spowoduje konieczność korzystania z różnych narzędzi i żonglowania obciążeniami w obrębie i pomiędzy różnymi usługami chmurowymi i lokalnymi. Twoi klienci potrzebują pomocy w przeprowadzeniu tej transformacji, aby zarządzać swoimi ważnymi zasobami cyfrowymi w chmurze hybrydowej i wielorakiej oraz uniknąć wszelkich minusów.

Dzięki Veritas Państwa klienci mogą przyspieszyć przejście do różnych usług opartych na chmurze w usprawniony i praktyczny sposób, który zmniejsza koszty i ryzyko, jednocześnie zwiększając wartość.

Blue_Hard_Drives_Closeup

Modernizacja ochrony danych

Gdy klientom korporacyjnym nie wystarcza już samo tworzenie kopii zapasowych, szybki, łatwy i stały dostęp do istotnych danych ma zasadnicze znaczenie dla ich sprawności biznesowej. Podobnie, dane muszą być zarządzane efektywnie, przechowywane w sposób ekonomiczny i chronione przed nieuprawnionym użyciem lub narażeniem na zagrożenia. 

Unowocześnienie ochrony danych polega na uproszczeniu do platformy ochrony danych, która identyfikuje i chroni tylko to, co jest potrzebne, umożliwiając użytkownikom dostęp do informacji, kiedy i gdzie ich potrzebują w bezpieczny sposób oraz zapewniając szybkie przywracanie złożonych aplikacji.

Veritas wyposaża organizacje w możliwość zbudowania kompleksowej, nowoczesnej platformy ochrony danych dla istniejących i przyszłych obciążeń roboczych. Zapewnia scentralizowane rozwiązanie, które chroni i rezerwuje dane przechowywane w środowiskach prywatnych, publicznych i hybrydowych środowiskach wielochmurowych.

Razem Veritas i Arrow zapewniają kompleksowe podejście dla klientów korporacyjnych, aby pomóc im zmodernizować i usprawnić ochronę danych.

Electrical Engineer Designing PCB

Ograniczanie ryzyka i zgodność z przepisami

Zachowanie zgodności z przepisami w zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym może być dla niektórych organizacji ciężarem. Jednak obowiązek ten może zostać przekształcony w przewagę konkurencyjną, gdy zgodność jest wykorzystywana do zwiększenia odpowiedzialności korporacyjnej, poprawy zarządzania i wzmocnienia ochrony danych.

Veritas oferuje systematyczne podejście do przepisów dotyczących ochrony prywatności, oferując zintegrowane rozwiązania i usługi pomagające organizacjom lokalizować, wyszukiwać, minimalizować, chronić i monitorować informacje umożliwiające identyfikację osób.

Dzięki możliwości bezpiecznego pozyskiwania, przechowywania i wykorzystywania ogromnych ilości danych w celu podejmowania pewnych decyzji, poprawy zaangażowania klientów i optymalizacji zasobów, Państwa klienci mogą uniknąć ryzyka, które pojawia się, gdy cenne aktywa informacyjne są narażone na szwank.

Platformy społecznościowe Veritas