Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Turbine_Components_Closeup
Producenci

IGEL

Zoptymalizowane, bezpieczne i scentralizowane zarządzanie punktami końcowymi.

Industrial_Design_Engineering_Facility_Office

Czym się zajmuje firma IGEL?

Firma IGEL, z siedzibą główną w Bremie w Niemczech, z siedzibą w Ameryce Północnej w San Francisco, zapewnia system operacyjny nowej generacji dla środowisk roboczych w chmurze. Do wiodących na świecie produktów oprogramowania firmy należą IGEL OS™, IGEL UD Pocket™ (UDP) i IGEL Universal Management Suite™ (UMS). Rozwiązania te obejmują bezpieczniejszą, łatwiejszą w zarządzaniu i ekonomiczną platformę zarządzania i kontroli punktów końcowych na prawie każdym urządzeniu x86. Oprogramowanie IGEL, które można łatwo uzyskać dzięki zaledwie dwóm bogatym w funkcje pakietom oprogramowania — Workspace Edition i Enterprise Management Pack — zapewnia wyjątkową wartość w przeliczeniu na inwestycję.

Ponadto niemieckie rozwiązania techniczne firmy IGEL do obsługi punktów końcowych zapewniają najlepszą w branży gwarancję na sprzęt (5 lat), konserwację oprogramowania (3 lata po zakończeniu eksploatacji) oraz funkcje zarządzania. IGEL umożliwia przedsiębiorstwom zaoszczędzenie ogromnych ilości pieniędzy poprzez wydłużenie okresu użytkowania istniejących urządzeń końcowych przy jednoczesnym precyzyjnym kontrolowaniu wszystkich urządzeń z systemem IGEL OS z jednego interfejsu pulpitu nawigacyjnego. IGEL ma biura na całym świecie i jest reprezentowany przez partnerów w ponad 50 krajach.

Technician_Working_On_A_Tablet_In_Data_Center

Współpraca z firmą Arrow ECS

Przyszłością infrastruktury informatycznej są rozwiązania definiowane programowo. Oferowane przez Arrow ECS rozwiązania do obsługi stanowisk roboczych, definiowane programowo, zmieniają usługi i produkty informatyczne we współużytkowane, zautomatyzowane zasoby, które można łatwo skalować zależnie od potrzeb.

Arrow ECS starannie wybiera dostawców, z którymi współpracuje. Dzięki znakomitym rozwiązaniom firmy IGEL nasi partnerzy handlowi mogą poszerzyć swoją ofertę, zyskać nowe źródła przychodów i zwiększyć poziom zadowolenia swoich klientów.

Employees collaborating in an office

Oferta produktowa IGEL

  • IGEL OS to system operacyjny nowej generacji dla środowisk roboczych w chmurze. Oferuje zweryfikowany, bezpieczny i bezpośredni dostęp do aplikacji i komputerów stacjonarnych w chmurze za pomocą Windows Virtual Desktop (WVD) z chmury Microsoft Azure i Amazon Workspaces.
  • Universal Management Suite (UMS) oprogramowanie działa na serwerze, aby zarządzać i kontrolować nawet 100 000 urządzeń końcowych z systemem IGEL OS.
  • Workspace Edition oprogramowanie obejmuje zarówno IGEL OS, jak i UMS jako podstawową ofertę oprogramowania IGEL (licencja wieczysta).
  • Enterprise Management Pack subskrypcje oprogramowania zapewniają dodatkowe rozszerzenia UMS, w tym IGEL Cloud Gateway (ICG), który umożliwia pełne zarządzanie i kontrolę urządzeń „poza siecią” (nie w rozszerzonej sieci korporacyjnej sieci LAN) przez Internet.
  • UD2, UD3 and UD7 Endpoint Hardware Devices są dla tych klientów, którzy chcą kompletnego rozwiązania HW/SW firmy IGEL. Te punkty końcowe oferują wyjątkową wydajność i wartość, aby uwzględnić wszelkie specyficzne przypadki użycia przez klienta, od pracownika centrum obsługi telefonicznej po zaawansowanego inżyniera projektanta.
  • UD Pocket to „pamięć” podłączana do portu USB, nie większa niż miniatura, która pozwala na uruchomienie dowolnego urządzenia z systemem Windows bezpośrednio w systemie IGEL OS po włożeniu UD Pocket.

Platformy społecznościowe IGEL