Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Drone Quad Copter With High Res Digital Cam
Článek

Copilot for Microsoft 365 dostupný prostřednictvím ArrowSphere Cloud

dubna 24, 2024 | Brendan Murphy

Arrow Electronics akceleruje rozšíření produktu Copilot for Microsoft 365 prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere Cloud

V měsících po uvedení na trh nabírá produkt u obchodních partnerů silné obrátky.

Paříž, 15. dubna 2024 – Společnost Arrow Electronics umožňuje prodej produktu Copilot for Microsoft 365 prostřednictvím cloudové platformy ArrowSphere Cloud, takže je obchodním partnerům v regionu EMEA pohotově k dispozici. Současně společnost nabízí specializovaný podpůrný program, který umožní partnerům akcelerovat obchodní příležitosti na bázi produktu Copilot.

Copilot for Microsoft 365, který byl uveden na trh v lednu tohoto roku v rámci programu Microsoft Cloud Solution Provider (CSP), využívá sílu technologií generativní AI a zpracování přirozeného jazyka (NLP) a výrazně tak posiluje nejen produktivitu, ale i kreativitu uživatelů.

Společnost Arrow, která realizuje distribuci produktů Microsoft ve více než dvaceti evropských zemích, má přes tři sta certifikovaných specialistů na produkt Copilot, kteří působí lokálně a pomáhají distribučním partnerům s implementacemi řešení Copilot. Každý z nich je plně licencovaný pro produkt Copilot for Microsoft 365 a má s jeho použitím a vlivem na práci uživatelů bohaté zkušenosti, takže může obchodní partnery účinně podpořit v jednání se zákazníky a v rozvíjení byznysu.

Tito specialisté plně chápou důležitost bezpečnosti dat a shody s předpisy, a ve spolupráci se zákazníky identifikují nutné předpoklady pro hladké a bezpečné uvedení Copilota do provozu. Poskytují zákazníkům příležitost využívat schopností produktu, aniž by se narušila integrita jejich dat.

Brendan Murphy, globální ředitel pro veřejný cloud ve společnosti Arrow, uvedl: “My sami produkt Copilot for Microsoft 365 používáme, a tak velmi dobře známe jeho možnosti a účinky. Svou vlastní zkušenost využíváme k tomu, abychom našim distribučním partnerům pomohli budovat dovednosti a celkově rozvinout potenciál platformy. Investovali jsme značné úsilí do přípravy uvedení produktu a ve spolupráci s Microsoftem jsme zajistili, abychom byli od prvního dne schopni poskytovat plnou podporu. Naši partneři nemuseli ztrácet čas, mohli realizovat transakce během prvních hodin.”

Na podporu distribuce uspořádala společnost Arrow v den uvedení produktu na platformu ArrowSphere globální livestream na různých sociálních médiích. Podpora implementace produktu dále pokračuje v rámci širokého spektra celosvětových i místních školicích programů, včetně webinářů, jako je například webinář “Unlocking the partner opportunity of Copilot for Microsoft 365”(Odhalení partnerských příležitostí při prodeji produktu Copilot for Microsoft 365).

“Od uvedení produktu Copilot for Microsoft 365 na trh implementovala společnost Arrow přes devět tisíc licencí, přičemž poskytuje resellerům rady a vedení v tom, jak podpořit přijetí produktu a zvyšovat jeho pomocí produktivitu, kreativitu a spolupráci koncových zákazníků,” řekl David Smith, viceprezident společnosti Microsoft pro celosvětový distribuční prodej. “S produktem Copilot for Microsoft 365 můžeme transformovat podobu distribučního byznysu, neboť lze zákazníky podporovat v různých stadiích technologické vyspělosti a odhalit jejich potenciál při využití AI v rámci různých aplikací, dat a AI modelů. A co je nejdůležitější, díky inovativním value-added službám společnosti Arrow, které se specializují na produkt Copilot, můžeme maximalizovat obchodní příležitosti resellerů při prodeji hodnoty AI zákazníkům.”

Copilot for Microsoft 365 lze získat a aktivovat prostřednictvím ArrowSphere Cloud, cloudové platformy společnosti Arrow. Obchodní partneři mohou také využít nový bezpečnostní panel, který poskytuje agregovaný pohled na bezpečnostní situaci jejich zákazníků, a tím i možnost rychle identifikovat nejrůznější hrozby.  

V roce 2023 obdržela společnost Arrow ocenění Microsoft Partner of the Year v kategorii Indirect Provider jak pro západní Evropu tak pro Francii.  

O společnosti Arrow Electronics
Společnost Arrow Electronics je vůdčím aktérem inovací pro více tisíce předních technologických výrobců a poskytovatelů služeb. V roce 2023 dosáhl její obrat 33 miliard $. Společnost Arrow Electronics vyvíjí technologická řešení, která zlepšují podnikání i každodenní život. Další informace získáte na arrow.com.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!
Kontaktujte nás