Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Blue_Silicon_Wafers
Článek

Arrow získalo dvě ocenění v anketě CONTEXT ChannelWatch 2022

listopadu 07, 2022

Globální dodavatel technologií společnost Arrow Electronics byla na základě průzkumu CONTEXT ChannelWatch 2022 jmenována nejlepším distributorem s přidanou hodnotou (VAD) v Evropě a nejlepším partnerem pro kybernetickou bezpečnost v Evropě.

CONTEXT ChannelWatch je jednou z největších světových online anket mezi prodejci IT. Má přes devět tisíc účastníků a poskytuje významné poznatky jak o nákupních plánech a faktorech rozhodování v distribuční komunitě prodejců IT, tak o klíčových obchodních otázkách a odvětvových trendech. V rámci průzkumu prodejci v jednotlivých zemích nominují distributory, s nimiž spolupracují, na ceny pro distributory roku – CONTEXT ChannelWatch Distributor of the Year.

K vítězství společnosti Arrow v anketě se vyjádřil Alexis Brabant, vicepresident pro prodej divize Arrow enterprise computing solutions v regionu EMEA: “Je to pro nás velká čest, že jsme tuto cenu obdrželi. Chápeme ji jako uznání inovativních řešení a služeb s přidanou hodnotou, které týmy Arrow našim zákazníkům každodenně poskytují. Díky naší expertize v oblasti cloudu. bezpečnosti a dalších technologiích mohou naši obchodní partneři transformovat své podnikání a také podnikání svých zákazníků. Jsme vděčni partnerům, kteří pro nás v anketě hlasovali, a těšíme se na pokračování naší spolupráce i v dalších letech.“

Generální ředitel a spoluzakladatel společnosti CONTEXT Howard Davies k tomu uvedl: “Gratulujeme společnosti Arrow k vítězství v anketě CONTEXT ChannelWatch 2022 jak v kategorii Nejlepší distributor s přidanou hodnotou tak v kategorii Nejlepší partner pro kybernetickou bezpečnost v Evropě. Bez bezpečných stabilních základů, na kterých lze stavět, by digitální transformace nebyla možná a právě expertiza a podpora distributorů s přidanou hodnotou má při realizaci složitých řešení ve významných segmentech ekonomiky, která zahrnují mnoho dodavatelů, zásadní význam. Blahopřejeme Arrow za uznání, které obdrželi od svých obchodních partnerů.”