Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Group business meeting in modern office
Článek

Arrow Electronics sa stal distribútorom riešení Fortinet na Slovensku

dubna 09, 2024

Strategická spolupráca umožňuje spoločnosti Arrow poskytovať svojim zákazníkom celé portfólio riešení kybernetickej bezpečnosti spoločnosti Fortinet a znamená záväzok spoločnosti Arrow poskytovať špičkové riešenia a posilňovať bezpečnosť svojich zákazníkov.

 

"Táto spolupráca prinesie výhody pre všetkých zúčastnených. Spoločnosť Fortinet je považovaná za lídra v odvetví a jej komplexná bezpečnostná platforma umožní kanálu pomáhať koncovým zákazníkom efektívne reagovať na neustále sa meniace hrozby. Naši zákazníci získajú prístup k špičkovým bezpečnostným riešeniam a vynikajúcim službám od distribútora s pridanou hodnotou, " povedal Milan Bartek, Country Manager Arrow ECS v Českej a Slovenskej republike.

 

"Portfólio riešení Fortinet je najväčšie na slovenskom trhu a zahŕňa viac ako 50 produktových radov. To nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexné a integrované služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktoré sú čoraz žiadanejšie. Chceme využiť nové príležitosti na rast na slovenskom trhu. Preto sme sa rozhodli prijať na palubu ako distribútora spoločnosť Arrow, ktorú v tomto kroku považujeme za cenného partnera," hovorí Ondřej Šťáhlavský, regionálny riaditeľ spoločnosti Fortinet pre strednú a východnú Európu.

 

Spojením síl sa spoločnosti Arrow Electronics a Fortinet budú snažiť ponúkať riešenia, ktoré reagujú na rastúce výzvy v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Spolupráca umožní spoločnosti Arrow rozšíriť portfólio svojich služieb a lepšie slúžiť svojim zákazníkom poskytovaním bezpečnostných riešení svetovej úrovne.

 

O spoločnosti Arrow Electronics

Spoločnosť Arrow Electronics vedie inovácie vpred pre tisíce popredných výrobcov technológií a poskytovateľov služieb. Spoločnosť Arrow, ktorej tržby v roku 2023 dosiahli 33 miliárd USD, vyvíja technologické riešenia, ktoré pomáhajú zlepšovať podnikanie a každodenný život. Viac informácií nájdete na arrow.com.