Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Modern Glass Architecture Of Berlin
Článek

Arrow podepisuje se společností Broadcom novou distribuční smlouvu

června 06, 2024

Paříž, 3. června 2024 – Společnost Arrow Electronics podepsala novou distribuční smlouvu se společností Broadcom, která se týká řešení VMware a zahrnuje dvacet evropských zemí. Podle nové smlouvy bude Arrow nadále zajišťovat distribuci v zemích, kde byla distributorem VMware před jeho akvizicí společností Broadcom, a kromě toho také v České republice, Irsku, Islandu, Itálii, Nizozemsku, Slovensku a Švýcarsku.  

Arrow bude mít spolu se svými obchodními partnery za úkol pomoci společnosti Broadcom s prodejem řešení VMware pro infrastrukturu privátního cloudu a s přechodem širší zákaznické základny VMware na nový licenční model softwarových subskripcí. Společnost Arrow může místní partnery podpořit svou expertizou a zkušenostmi s novou tržní strategií. Zajistí tak koncovým zákazníkům maximální přínos jejich investic do softwaru VMware.

V rámci smlouvy bude Arrow distribuovat kompletní portfolio řešení pro infrastrukturu privátního cloudu včetně nových produktů: VMware Cloud Foundation (VCF), VMware vSphere Foundation (VVF), VMware vSphere Standard a VMware vSphere Essentials Plus Kit, a dále standardní i dodatkové produkty jako VMware vSAN a VMware Live Recovery. 

Arrow rozšíří svou roli v oblasti poskytování technické podpory pro vybrané produkty a zákazníky a bude poskytovat svou expertizu lokalizovaně, v jazyce, který zákazník preferuje. Služby Arrow pro vybraná VMware řešení budou představovat rozšíření podpory Broadcom, společnosti Arrow zároveň umožní zdokonalit služby a vztahy s jejími komerčními zákazníky díky bližšímu kontaktu, specializovaným znalostem a osobní asistenci.

Díky partnerství se společností Arrow získají partneři přístup k technickým znalostem Arrow, školicím programům a certifikovaným zdrojům. To jim umožní poskytovat zákazníkům kvalitní služby podpory během celého obchodního životního cyklu u nich nasazených produktů. Společně mohou Broadcom a Arrow nabízet širokou integrovanou podporu, která zajistí zákazníkům všech velikostí nejvyšší úroveň služeb.     

“Společnost Arrow má jednak rozsáhlé zkušenosti s distribucí VMware a jednak výrazný vliv na evropských trzích, a tak bude jistě hrát zásadní úlohu při realizaci naší nové tržní strategie v tomto regionu,” řekla Cynthia Loyd, viceprezidentka společnosti Broadcom pro globální partnery a komerční prodej. “Služby společnosti Arrow v oblasti technické podpory v kombinaci s jejich místní expertizou jsou součásti strategie, která má za cíl přinést obchodním partnerům i koncovým zákazníkům vyšší hodnotu. Jakožto důvěryhodný znalec distribučního kanálu přináší Arrow veškeré schopnosti pro podporu rozvoje naší tržní strategie.”

“Jelikož se distribucí řešení VMware zabýváme již dvacet let a působíme rovněž pro Broadcom v Evropě jako výhradní agregátor bezpečnostních produktů Symantec, jsme velmi potěšeni, že můžeme v naší spolupráci pokračovat a mít klíčovou úlohu v nové tržní strategii pro řešení VMware," uvedl Nick Bannister, prezident divize Arrow enterprise computing solutions v regionu EMEA. “Arrow směřuje své aktivity k tomu, aby posílila postavení našich partnerů v novém tržním prostředí VMware. Naše lokální týmy s rozsáhlými zkušenostmi jsou připraveni pomáhat partnerům s přechodem na nové podmínky. Věříme, že nová tržní strategie VMware a partnerský program „Broadcom Advantage Partner Program“ poskytují partnerům ohromnou šanci na růst obratu, rozšíření tržního podílu i zvýšení ziskovosti díky využití špičkových řešení VMware,” dodal.   

O společnosti Arrow Electronics
Společnost Arrow Electronics je vůdčím aktérem inovací pro tisíce předních technologických výrobců a poskytovatelů služeb. V roce 2023 dosáhl její obrat 33 miliard $. Společnost Arrow Electronics vyvíjí technologická řešení, která zlepšují podnikání i každodenní život. Další informace získáte na arrow.com.