Skip to main content
Arrow Electronics, Inc.
Silicon_Wafers_With_Microchips
Článek

Arrow je mezi 20 top společnostmi poskytujícími IT školení za rok 2023

listopadu 22, 2023

Globální technologický dodavatel společnost Arrow Electronics byla zařazena v seznamu nejlepších společností poskytujících IT školení, který každoročně sestavuje mediální společnost Training Industry, mezi dvacet nejlepších na světě.

 

Společnost Training Industry, která monitoruje odvětví odborného školení a vzdělávání, připravuje tento seznam každoročně a jejím cílem je zajistit manažerům vzdělávání v podnicích i samotným odborným pracovníkům relevantní informace o kvalitních a inovativních poskytovatelích školicích služeb a technologií.

 

Výběr společností do seznamu Top IT & Technical Training Companies byl založen na těchto kritériích:

  • Šíře a kvalita školicích programů a doprovodných služeb.
  • Inovace a dopad na trh IT školení.
  • Počet klientů a uživatelů.
  • Obchodní výkon a růst.

 

K ocenění se vyjádřila Alexandra Thys, ředitelka marketingu služeb v regionu EMEA v divizi Arrow enterprise computing solutions: "Jsme hrdí, že jsme byli v tomto roce opět zařazeni mezi nejlepších dvacet společností. Je to důkaz, že oblasti poskytování IT školení věnujeme velkou pozornost. Organizace typicky využívají mnoho různých IT řešení a společnost Arrow jim dokáže nabídnout širokou škálu školení, díky nimž mohou podniky zajistit svým zaměstnancům potřebnou odbornost. Pak dokážou organizace efektivně spravovat své IT prostředí, zůstat inovativní a konkurenceschopné.” 

Více informací o nabídce školení společnosti Arrow naleznete zde.

 

O společnosti Arrow Electronics

Společnost Arrow Electronics je vůdčím aktérem inovací pro více než 210 tisíc předních technologických výrobců a poskytovatelů služeb. V roce 2022 dosáhl její obrat 37 miliard $. Společnost Arrow Electronics vyvíjí technologická řešení, která zlepšují podnikání i každodenní život. Další informace získáte na fiveyearsout.com.

Optimalizujte své investice do technologií s oceněným poskytovatelem IT školení
Vzdělávání a školení zde